اسلام ناب

امروز جهان تشنه فرهنگ اسلام ناب محمدى است. (امام خمینی رحمت الله علیه )

السلام علیک یا ممتحنة امتحنک الله الذی خلقک قبل ان یخلقک

 


نصایح پدرانه قلب  ومغز حزب الله و برادرانه و دلسوزانه حاج آقا منصور ارضی به رئیس جمهور


 

ادامه زیارت عالیة المضامین و نصایح برادرانه و دلسوزانه حاج آقا به رئیس جمهور در خصوص رئیس دفترشان

کریم بودن ملتی در اینه که در حال انتقام و خونخواهی حسین (ع) باشند. "اکرم مقامک و اکرمنی ان یرزقنی" این کرامت توست. اما اگر بی خیال باشی این مشکل میشه. این گرفتاری برات پیش میاد. این کرامته این انقلابه که در حال خونخواهی شهدای خودشه. حتی اگر ادامه این شهدا در بحرین باشه، در مصر باشه، در لیبی باشه. موضوع اینه که در رکاب و تحت فرمان امام باشیم. "طلب ثارک مع امام" حالا چه منصور و چه محمود. این خیلی مهمه اون امامی که از طرف خدا یاری شده باشه و منصور باشه. اما اگر بی خیال باشی و بگی ما جزء اون دسته هستیم که فقط گریه میکنیم به اندازه همون ملک بهتون روزی میدن. همون ملکی که از روز اول شهادت ابی عبدالله زنده است و با چهار هزار ملک دیگه و در کنار قبر ابی عبدالله دارن گریه میکنن. اون هم منصوره دیگه. ولی اونو نمیگه. اکرام در اینه که تو همیشه در حال جوشش باشی و طلب خون حسین رو داشته باشی. حالا این طلب خون چجوریه؟ یعنی باید با همه بجنگیم؟ نه، نگفتند که با همه بجنگیم،

 باید با اون کسی که با دستگاه ابی عبدالله بازی میکنه بجنگیم.

 لذا در ادامه عالیة المضامین که عرض میکنی: "وَقَلْبى‏ عَطُوفاً عَلى‏ اَوْلِيآئِكَ" و دلم را مهربان كنى نسبت‏ به دوستانت، با زن و بچه ام که دوست خدا هستند، با رفیقم که دوست خداست و شرایط دوستی خدا رو داشته باشه. همین بسه. با هر کسی قاطی نشی، هر کسی که باهات سلام و علیک میکنه، به خاطر همینه که بعضی ها رو میشه ازشون سوء استفاده کرد. میفرماید: "وَقَلْبى‏ عَطُوفاً عَلى‏ اَوْلِيآئِكَ"  بادوستان تو، یعنی با هر کسی نمیشه.

 اگر هم دم از خدا میزنه باید انتحانش کنی، تو هیئت میاد باید امتحانش کنی، وزیر میشه، وکیل میشه، رئیس میشه هر چی میخواد بشه باید امتحان بشه، یکسال، دو سال، چهار سال یا هشت سال. ما گرفتار فتنه سیاسی شدیم و به خواست خدا و به کرم حضرت زهرای مرضیه (س) از این فتنه سیاسی رد شدیم. به خاطر کی؟ به خاطر آقامون. بالای سرمون یعنی ولی فقیه بعد از امام زمان (ع).

 ولی الآن گرفتار فتنه دینی هستیم. از یکطرف با اعتقادات امام زمانی ما بازی می کنند، از یکطرف با اعتقادات هیئتی ما بازی میکنند یعنی شما دقت کنید الآن حوزه علمیه قم آمار داده که برای هر چند هزار نفر (فکر میکنم هر 20000 نفر) یک روحانی داریم اما هفته سلامت اعلام میکنن برای هر 100 نفر یک دکتر داریم، اینطوری میشه که مردم هجوم میارن برای یک مداح داغونی مثل من (شکسته نفسی حاج آقا) چون هیچ کس نیست.ناصح کمه.

 شما نگاه کنید خادم مسجد به محض اینکه نماز تموم میشه انگار میخوان با تیر بزننش سریع در مسجد رو میبنده. قبلا اصلا اینجوری نبودها از طرفی هجوم جوونهای ما به طرف لا ابالی گری و چیزهای دیگه. زیاد نمیتونم توضیح بدم فقط بگم الآن گرفتار فتنه دینی هستیم چون مشورتی کردم و باید به همین اندازه بگم و این فتنه خیلی هم خطرناک تره.

به رئیس جمهور، رئیس مجلس و همه طائفه ها میگم با دوست خدا باید مهربون باشیم. مگه میشه؟ قرآن می فرماید: یوادون من حادالله" دوست داشته باشی کسی رو که دشمن خداست.

 یارو منشور کوروش رو عین بچه بغل کرده، گریه میکنه که دارن تو رو از من جدا میکنند. همه دوربینها هم داره نشونش میده که میخواهند این منشور رو دوباره ببرند لندن.

منشور امیرالمومنین (ع) که نامه به مالک اشتره رو در سازمان ملل ثبت جهانی کردند و این شروع کرده که منشور کوروش بالاتره. خب باید یه چیزهایی رو بکوبه دیگه. ایرانی مسلک شده، یعنی چی؟

خارجی ها به کسی که این افکار رو داشته باشه میگن ناسیونالیسته، درست شد،

 این همون عبارت عربیة  در قرآنه که خداوند در جواب می فرماید: عند اکرمکم عندالله اتقیکم ، فکر نکنید خدا منظورش صرفا کلمه عربیة  بوده، بلکه هر قومی چه ایرانی و عربی و قومهای دیگری ارجحیتی نسبت به هم ندارند و همه چیز حول محور اسلام میگرده و الباقی افکار از بین رفتنیه.

خوب این آقا رو دیدید دیشب توی مصاحبه اش میگه اینها سیاهکاریه، سیاهبازیه، آیا این واقعا سیاه کاریه؟

حیف، افتادی و اسیر شدی دست دشمن.

 خدا نکنه آدم گرفتار دشمن خانگی بشه. اینجا داری میگی وَقَلْبى‏ عَطُوفاً عَلى‏ اَوْلِيآئِكَ چون اگر برای دوستان خدا دلت به رحم نیاد به جای اینکه پول برای کمک به جهیزیه بدی خرج زنهای فاسد میکنی، تازه اگر خیلی خوب باشی خرج دوا و دکتر میکنی. وقتی که دلت نسوزه برای هیئت، مسجد حتی همین مسلمونهای بحرین که دارن قتل عامشون میکنن،

  برگرد تا دامن زهرا (س) باز است، تا دامن ابی عبدالله (ع) باز است.

 بریم به سمت مردم، مردم خیلی با صفا هستند و با همه سختی ها هم کنار میان، عمران هم کردی خدا خیرت بده، هرکی قصد خیر داره خدا خیرش بده، اما ما نگران دینتون هستیم، همونطور که نگران دین خودمون هستیم، مگه نمیگن آنچه برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند. حرف بر اینه که ما نگران دین شما هستیم.

 تو مال ما بودی و بردنت، حالا اگر اون نامردها این حرفها رو توی سایتشون اشتباه نزنن. به قول یه مادری گریه میکرد و میگفت این بچه مال من بود بردنش و آلوده اش کردند.

ما با کسی دشمنی نداریم، آمریکا بیاد ایستادیم و گردنش رو هم میزنیم، آلان حزب الله روی دینش داره میره جلو، توی این فتنه دینی نیفتی عزیز

و گرنه فکر کردی کجا میری؟ خاتمی و کروبی و هاشمی (لعنت الله علیهم) کجا رفتند، دیگر ایادیشون و اون مغز متفکرشون موسوی خوئینی ها که خدا لعنتش کنه کجا هستند و این موسوی خوئینی ها از همه اینها بدتره که وقتی اسنادش رو آوردند اول انقلاب اولین کسی بود که رفت داخل لانه جاسوسی و همه اسناد مربوط به خودش رو از بین برد.

ما دارین روضمون رو میخونیم، سینه مون رو هم میزنیم و حرفی هم باشه به مردم میگیم و در کنارش کار خیر هم انجام میدیم.  اما راستی راستی نمی خواهی  دیگه برگردی. والا من که پای حرفم با اون یارو وایستادم و روایتش رو هم خوندم، برای کسانی که مهمون هستم میگم پیامبر (ص) فرمود می خواهید یهودیان امت من رو بشناسید؟ (بحارالانوار جلد 44) اونها کسانی هستند که به ظاهر نماز خون و دیندارند و به زبون ما ظاهرالصلوة هستند ولی قصد تغییر در دین خدا و تبدیل اون رو دارند. برای کی ما این حرفها رو زدیم. ما با یک نفر میجنگیم که همین فرده و چندتا از مشاورینشون.

یارو گفته:میشه فرمان ولی فقیه (مقام معظم رهبری) رو رئیس جمهور اجرا نکنه. آخه مگه میشه؟ حالا تو بگو. خود من با همین موسوی لعنت الله علیه، سال 1360 (اون موقع که خودم هم در نخست وزیری بعضی کارها رو انجام میدادم) در ساختمان نخست وزیری دعوام شد و همونجا گفتم که این فرد آدم خیلی خطرناکیه چون اندیشه و تفکرش کمونیستیه.

 30 سال خودش رو نگه داشت و زیر پوشش رفت . ولی اینها یک سال هم نتونستند خودشون رو نگه دارند. اینها همش حرفها و درد دلهایی بود که شما بدونید که برای چی میایید زیارت عاشورا و برای چه کسی داری گریه میکنی. امام حسین دچار فتنه شد. چشمهای حضرت زهرا (س) سیاه شد به خاطر اینکه دچار فتنه شد. فتنه برای رئیس حجمهور و رئیس مجلس هست برای رئیس قوه قضاییه هم میاد باید مواظب باشند و به خدا پناه ببرند و گرنه گرفتار میشن. با کلک اومدن در خانه حضرت، چون میدونن زهرا کیه. میدونن حضرت زهرا (س) مطیعه امیرالمومنینه. گفتند مگر خونه تو نیست می خواهیم بیاییو عیادت. امیرالمومنین (ع) هم اومد گفت زهرا جان این دو تا نامرد اومدن تو رو ببینند . عرض کرد بیان اون حقوق تو رو رعایت میکنم چون خانه خانه توست و من هم کنیز تو، اما حقوقم خودم .؟ فرمود فضه بگو بیان داخل اما صورت من رو به طرف دیوار بگردون. اومدن و سلام کردن. حضرت جواب نداد (چون جواب سلام کافر رو مطلقا نباید داد) بعد حضرت زهرا روایت خوند از پدرش که آیا پدرم نفرمود اگر کسی فاطمه رو اذیت کنه من رو اذیت کرده، گفتند آری، سپس فرمود و پدرم نگفت که هر که مرا (پیامبر) بیازارد خدا رو آزرده؟ گفتند آری. حضرت فرمود خدایا شاهد باش که این دو نفر من رو اذیت کردن و من از این دو نفر راضی نیستم. اونها هم یک مشت حرف به حضرت زدند و رفتند. مردم کوچه و خیابان هم فکر می کردند که الحمدلله اینها با هم خوب شدند و مشکلی ندارند. اینطوری بود که وقتی حضرت زهرا همه راه رو بسته دید قبرش رو حتی از روی دوستان خودش تا زمان ظهور مهدی فاطمه مخفی نگه داشت تا اینجوری ضربه بزنه.

مواظب باشید بچه ها ! یک وقت حضرت زهرا برامون خط و نشون نکشه. سفارش ها و نصیحت هام رو کردم که اگر سال بعد اومدی و من نبودم بگی حاجی همه این حرفها رو به ما زد. یاعلی

برگرفته از www.mansoorarzi.blogfa.com

 

+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۹ فروردین۱۳۹۰ساعت 10:15  توسط ولایتمدار  |